Zdobądź certyfikat dla firmy

Rzetelna Firma

Bardzo często spotyka się dzisiaj, że każde przedsiębiorstwo posiada swoją stronę internetową. Nie jest istotne to, czy to mała, czy duża firma. Będąc posiadaczem firmowej strony zauważyć będziemy mogli wiele pozytywnych działań na korzyść firmy. Jak wiadomo na samym początku może być ciężko, ponieważ nasza strona znajduje się na odległych pozycjach w Google. Jednak na obecnym rynku istnieje dużo firm, które skutecznie zajmują się polepszaniem pozycji twojej firmy. Proces ten zajmuje trochę czasu, jednak kiedy będziemy cierpliwie czekać zobaczymy naszą stronę na pierwszej pozycji. Klient jest zadowolony, ponieważ jego strona trafia do szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu wie, że wyniki sprzedaży już niedługo się polepszą. Tak samo jest w przypadku zaufania. Im więcej pozytywnych opinii o danej stronie, tym lepiej dla jej właściciela. Firma cały czas pozyskuje nowych, zadowolonych klientów. Ale co zrobić, kiedy to nie wystarcza? Jest mnóstwo sposobów, aby polepszyć wizerunek swojego przedsiębiorstwa w sieci. Już od dawien dawna można pozyskać w Internecie specjalny certyfikat dla firmy. Dzięki takiemu pomysłowi, promowanie firmy nie będzie sprawiało już żadnych przeszkód.Zauważyć można, że im więcej nasza firma będzie posiadać certyfikatów zaufania, tym ludzie będą dużo pewniej się czuli odwiedzając ją. Rzetelna Firma to program , który skierowany jest do właścicieli przedsiębiorstw, w których jakość świadczonych usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

Biorąc udział w takim programie masz pewność, że o wiele łatwiej będzie Ci pracować nad wizerunkiem twojej firmy. Jednak, aby móc przestąpić do niego, firma musi spełniać określone warunki. Ale biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości, program Rzetelna Firma, to nie jedyny taki, który jest w stanie polepszyć wizerunek firmy. Wiele przedsiębiorstw może brać udział w programie, który nosi nazwę Pantery Biznesu. Jest on skierowany do firm, które w swoim działaniu przestrzegają zasad dobrej praktyki. Każda firma działająca na terenie Polski może wziąć udział w tym programie. Z Pantery Biznesu płynie bardzo wiele korzyści. Dzięki niemu zaufanie do naszej firmy wzrośnie. Można zauważyć, że wizerunek naszej firmy znacznie się poprawia, co pozytywnie odnosi się do wyników. Udział w tym programie powoduje, że pozycja twojej firmy na obecnym rynku znacznie umocni swoją pozycję.To doskonały pomysł na polepszenie wizerunku swojego przedsiębiorstwa. Po uzyskaniu takiego certyfikatu, twoja firma wyróżni się na tle innych. Głównym zadaniem programu Pantera Biznesu jest docenienie rzetelnych firm, których działalność prowadzona jest w najlepszy sposób. Jest to ogólnopolski certyfikat dla firm, które pragną zdobywać jak najwięcej zadowolonych klientów. Takim wyróżnieniem mogą chwalić się firmy, które oferują usługi najwyższej jakości. Certyfikat Pantera Biznesu może służyć za skuteczne narzędzie marketingowe. Do udziału w programie mogą zgłaszać się firmy, które proponują najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Aby zobaczyć, czy twoja firma nadaje się do naszego programu, możesz całkiem za darmo wykonać sprawdzenie kwalifikacji. Na firmowej stronie znajduje się specjalny formularz, który potwierdzi, czy twoja firma może brać udział w naszym programie. Sprawdzanie odbywa się za pomocą specjalnego, autorskiego oprogramowania.Kiedy oprogramowanie nie wykryje żadnych negatywnych działań twojej firmy, ze spokojem będziesz mógł przystąpić do programu. Udział w nim świetnie posłuży za reklamę, dzięki czemu nie będziesz musiał dodatkowo tracić pieniędzy na inne formy reklamy. Kiedy zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone, jeden z pracowników skontaktuje się z tobą w przeciągu trzech dni. Opłata za udział w programie jest jednorazowa.

Każdy z uczestników będzie musiał ją uregulować. Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat w formie papierowej, a także w wersji graficznej, dzięki czemu będzie mógł wykorzystać go do celów reklamowych. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymuje naklejki z logiem programu, które może nalepić na swój firmowy samochód bądź na witrynę. To ty zdecydujesz, w jaki sposób chcesz promować swoją firmę. Dane osób zgłaszających się do programu są przechowywane w siedzie Organizatora, a następnie zbiór danych zgłaszany jest do Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Panterami biznesu zostały takie firmy jak Willa Jawor, Spółdzielnia Mieszkaniowa Mariampol, a także Biuro rachunkowe Bilans. Więcej panter biznesu możesz szukać na oficjalnej stronie programu. Wyróżniaj się przy innych firmach. Pokaż klientom, że twoja firma jest godna zaufania. Tego certyfikatu nie otrzymuje każda firma, która się do nas zgłosi. Dlatego, dzięki niemu możesz pokazać innym, że twoja firma jest rzetelna i uczciwa. A dodatkowo będziesz miał przewagę nad innymi. Zapraszamy do zapisów w programie! Na pewno tego nie pożałujesz!

Na podstawie: http://panterabiznesu.pl