Zarezerwuj pokój w pensjonacie Agroturystyka „Grynwald”

Bardzo dużo ludzi myśląc o wakacyjnym urlopie planuje wyjazd przeważnie w Tatry, nad morze albo za granicę. Zapominamy jednak ile wrażeń czeka na nas w najbardziej tajemniczych górach w Polsce, mowa mianowicie o Górach Świętokrzyskich.

Są to najstarsze góry w Polsce, które na dodatek mają bardzo nietuzinkową budowę geologiczną. Wynika ona z wielu przeobrażeń jakie nastąpiły przez miliony lat nie tylko w skorupie ziemskiej, ale również i na jej powierzchni. Ich najwyższy szczyt to Łysica, która znajduje się w paśmie Łysogór na wysokości 612 m.n.p.m.
Są to góry, w których znajduje się dużo rumowisk, formatów skalnych i jaskiń. Spowodowało to, że od wieków były tematem do legend gawędziarzy o czarownicach odprawiających czary na szczytach Łysicy i Łysej Góry w noc świętojańską. A głazy znajdujące się na zboczach Łysicy były traktowane jako ich stołki.

Wybierając się na wczasy w Góry Świętokrzyskie należy nastawić się na aktywny wyjazd, jest tam bowiem bardzo dużo ciekawych miejsc do obejrzenia. Oprócz spacerów po górach można bowiem zwiedzać zamki, klasztory i ruiny, odkrywać tajemnice dinozaurów oraz spotkać w Pacanowie Koziołka Matołka. Dla osób, które wolą aktywny wypoczynek będą to na pewno niezapomniane wakacje.
Jeśli więc odpowiada Wam taka forma wypoczynku wystarczy jedynie znaleźć idealny pensjonat Góry Świętokrzyskie i gotowe! Ośrodek, który z pewnością Was zadowoli to Agroturystyka „Grynwald”. Obiekt ten znajduje się bardzo blisko kluczowych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich. Posiada w ofercie pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe w zależności od potrzeb urlopowiczów. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Noclegi świętokrzyskie w pensjonacie Agroturystyka „Grynwald” z pewnością Was zadowolą.

Świetnie nadaje się również do wyjazdów w większym gronie. Zakwaterowanie tutaj może bowiem otrzymać nawet grupa pięćdziesięcioosobowa, ponieważ Agroturystyka „Grynwald” posiada aż piętnaście pokoi do wynajęcia. W związku z tym mnóstwo osób rezerwuje je w ramach imprez integracyjnych, ponieważ już grupy 40-osobowe mają możliwość wynajęcia całego terenu z ośrodkiem na wyłączność. Dzięki takim obiektom jak Agroturystyka Góry Świętokrzyskie „Grynwald”, szefowie mogą dostarczyć swoim pracownikom wielu niezapomnianych chwil podczas wspólnych wyjazdów integracyjnych. Jeśli chcemy, aby łączyły one w sobie dobrą rekreację, super imprezę oraz komfortowe noclegi, ośrodek Agroturystyczny „Grynwald” z pewnością nas zadowoli. Pensjonat agroturystyczny położony jest w lesie na pięcio-hektarowym, ogrodzonym terenie. Dzięki czemu jest tutaj miejsce do różnego rodzaju zabaw integracyjnych. Znajdują się tutaj także ogromne klimatyczne wiaty drewniane, które wspaniale nadają się do wieczornych imprez i grillowania. Jeśli pogoda nie dopisze nie ma się czym przejmować, impreza w salonie przy kominku również ma swój klimat.

Agroturystyka Świętokrzyskie świetnie nadaje się również do organizowania wakacji dla dzieci w ramach programu „zielona szkoła”. Uczniowie mają możliwość nie tylko wspaniale się bawić, ale również zwiedzać różnego typu atrakcje turystyczne i zabytki. Ogromny ogrodzony teren z boiskiem do piłki nożnej, siatkówki oraz możliwością gry w Dysk Golfa będzie więc odpowiednim miejscem do zorganizowania fantastycznych zajęć integracyjnych w ramach programu agroturystyka zielone szkoły z wieloma atrakcjami zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców.