Zakłady bukmacherskie bez dowodu osobistego? To możliwe!

Bardzo dużo emocji wśród osób korzystających z serwisów bukmacherskich budzi kwestia związana z koniecznością podawania informacji umieszczonych na dowodzie osobistym. Rzeczywiście jest tak, że są firmy bukmacherskie, które wymagają podania tych danych. Zdecydowana większość zakładów bukmacherskich, i to tych renomowanych, to zakłady bukmacherskie bez dowodu osobistego. W jaki jednak sposób weryfikowana jest pełnoletność użytkowników tych serwisów? Sprawdźmy.

Link weryfikacyjny – dlaczego jest wysyłany?

Skutecznym a jednocześnie bezpiecznym sposobem na sprawdzenie tego czy dany użytkownik strony z zakładami bukmacherskimi jest pełnoletni, stał się tzw. link weryfikacyjny. Jest to nic innego, jak indywidualne, dedykowane dla konkretnego użytkownika hiperłącze, które wysyłane jest na nasz adres e mail. Nie jest jednak tak, że od razu po wejściu na stronę zakładu bukmacherskiego otrzymamy maila z takim linkiem. Do tego celu, niezbędna jest rejestracja. Podajemy tam takie dane osobowe jak imię, nazwisko, numer telefonu, a także numer konta do wypłat. Nierzadko też proszeni jesteśmy o podanie numeru karty kredytowej oraz daty jej ważności. Karta jest niezbędna do tego aby móc wpłacać określone przez nas kwoty na dane zakłady bukmacherskie. Na podstawie weryfikacji karty bardzo często weryfikowany jest również użytkownik. 

Warunki korzystania z serwisu określa regulamin

Z pewnością niejednokrotnie po zarejestrowaniu się na stronie wybranego zakładu bukmacherskiego, wyskakiwało wam okienko z regulaminem. Jeśli tak było, oznacza to że wybrana przez was strona jest w pełni legalna i ma jasno sprecyzowane warunki dotyczące korzystanie z niej. Jak nietrudno się domyślić, każdy regulamin powstał w jakimś konkretnym celu. Nie należy ich zatem bagatelizować, tylko dokładnie się z nimi zapoznać a następnie – jeśli rzeczywiście chcemy korzystać z legalnego serwisu z zakładami bukmacherskimi – zaakceptować. To także sposób na zapewnienie nam bezpieczeństwa.