Tatiana Szczęch – idealny doradca wizerunkowy

Wiele osób zastanawia się na czym tak naprawdę polega praca stylistki, czy doradcy wizerunkowego. Jest to niewątpliwie bardzo specyficzny i fascynujący zawód. Można wręcz użyć stwierdzenia, że jest to pewnego rodzaju psycholog, który nie tylko wyeksponuje zalety naszej sylwetki oraz ukryje jej niedoskonałości, ale przede wszystkim poprawi naszą samoocenę i zwiększy pewność siebie.
Poza tym w swoim zawodzie ma bardzo ciekawe zadania. Pracuje z wieloma znanymi aktorami, modelkami czy innymi osobami publicznymi. Zajmuje się także kreowaniem wizerunku scenicznego gwiazd. Organizuje sesje zdjęciowe do wielu znanych magazynów modowych oraz bierze udział w przeróżnych wydarzeniach z nią związanych.
Do zajęć stylisty należy także wszelkie doradztwo wizerunkowe, w tym także biznesowe. Poza tym pisze artykuły do wielu wydawnictw modowych.
Pomimo tego, że wiele kobiet w obecnych czasach interesuje się modą i uwielbia chodzić po sklepach, nie są w stanie sprostać zawodowi stylistki. Nie jest to bowiem łatwy zawód. Trzeba mieć w tej branży pomysł, a przede wszystkim wspaniałe wyczucie stylu.
Bardzo znaną stylistką, niejednokrotnie pojawiającą się na łamach czasopism oraz goszczącą w wielu programach telewizyjnych jest niewątpliwie doradca wizerunkowy – Tatiana Szczęch.
Jest nie tylko wspaniałą stylistką, ale także kobietą oraz matką trójki dzieci. Posiada ogromne doświadczenie w swojej pracy. Jej wielkim atutem jest to, że zna wiele tajników mody, nie tylko tej obecnej. A moda ma to do siebie, że co jakiś czas lubi powracać z nowym obliczem danego stylu. Projekty, które tworzy dla specjalnych odbiorców są unikatowe i oryginalne. Jeśli potrzebujesz pomocy doradcy wizerunkowego, skontaktuj się z osobą pewną i kompetentną w tej branży. Taką właśnie osobą jest niewątpliwie Tatiana Szczęch. Z pewnością pomoże Ci odkryć zalety Twojej figury, odnaleźć Twój styl, a przede wszystkim poprawi Twoją samoocenę.
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: tatianaszczech.pl. Znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje.