Tanie pozycjonowanie stron internetowych z agencją Microseo

Zanim będziesz mógł zoptymalizować swoją stronę lub zacząć tworzyć jakąkolwiek treść, potrzebne będą badania słów kluczowych. Badanie słów kluczowych pozwala twórcom SEO i marketerom analizować określone wyszukiwane hasła, które są wprowadzane do wyszukiwarek. 

Badanie słów kluczowych może odkryć potencjalne pytania, które mają jeszcze nieodkryci klienci, a także może pomóc ocenić popularność tych wyszukiwań.  Badanie słów kluczowych powinno być stałym wydarzeniem w twoich strategiach marketingowych online, ponieważ rankingi słów kluczowych często mogą się zmieniać lub z czasem zastępować. 

Jeśli chodzi o słowa kluczowe, których powinieneś używać w biznesie, jestem pewien, że możesz już wymyślić kilka i jest to świetny punkt wyjścia do badania słów kluczowych. Stamtąd będziesz mógł użyć narzędzia do badania słów kluczowych dla niektórych podobnych wyszukiwanych słów, średniej miesięcznej liczby wyszukiwań i kilku innych informacji, których możesz użyć, aby wywnioskować, czy warto szukać frazy. 

W dalszej części tego artykułu przyjrzymy się niektórym narzędziom do badania słów kluczowych i odkryjemy, jak mogą one pomóc w optymalizacji SEO.

Czy chcesz jak najlepiej wykorzystać SEO swojej witryny? W takim razie skontaktuj się z nagradzanym zespołem Lead Genera. Oferujemy jakość i wyniki, które będą miały wymierny wpływ w ciągu kilku dni, a nie miesięcy!

3 najlepsze aplikacje do badania słów kluczowych SEO

Jeśli jesteś nowy w generowaniu słów kluczowych SEO, może to być trudne. Istnieje kilka świetnych aplikacji, które mogą pomóc, a także sprawić, że Twoje treści będą bardziej zauważalne dla odbiorców. W ramach ostatecznego przewodnika po SEO, oto nasze 3 najlepsze aplikacje w tej chwili:

 1. Google Keyword Planner – w ostatnich czasach Google opracował kilka świetnych aplikacji, które pomagają ludziom w SEO. Planer słów kluczowych jest bardzo podobny. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i działa poprzez łączenie w pary słów i sugerowanie innych fraz, które były wcześniej wyszukiwane.
 2. Trendy Google –  kolejna świetna aplikacja od Google, która działa bardzo podobnie do Planera słów kluczowych. Po wprowadzeniu wybranego słowa kluczowego aplikacja przeszuka Google, aby zobaczyć, jaki ruch wygenerowała ta fraza i powiązane frazy.
 3. Keyword Tool.io –  Po trzecie to Narzędzie propozycji słów kluczowych. To świetna aplikacja, jeśli szukasz słów kluczowych z długim ogonem. Wprowadź wybrany temat wyszukiwania lub wersję z krótkim słowem i zasugeruje 5 najczęstszych wyszukiwań z długiego ogona dla tego terminu.

Pozycjonowanie stron internetowych

Jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić, jest ustalenie, czy Twoja witryna jest rzeczywiście w Google i innych wyszukiwarkach. Google jest obecnie największą i najbardziej zaufaną wyszukiwarką w Internecie, około 227 milionów użytkowników korzysta z Google co godzinę iw ciągu jednego dnia mogą uzyskać 5,4 miliarda wyszukiwań. Podsumowując, musisz upewnić się, że Twoja witryna jest rozpoznawana przez Google.

Dowiedzenie się, czy Twoja witryna znajduje się w katalogu Google, jest dziecinnie proste i można je uzyskać, wyszukując nazwę witryny lub adres URL w Google. Prawdopodobieństwo będzie takie, że Twoja witryna będzie już w Google, ponieważ ich roboty indeksujące wędrują po sieci 24/7, szukając nowych stron do zindeksowania. Jeśli nie stwierdzasz, że Twoja witryna nie pojawia się w Google, prawdopodobnie jest to spowodowane jednym z następujących powodów.

 • Witryna nie jest dobrze połączona.
 • Witryna jest zbyt nowa.
 • Witryna jest źle zaprojektowana i Google nie może skutecznie indeksować jej treści.
 • Google jest zablokowany przed indeksowaniem witryny.
 • Błędy napotkane przez Google w Twojej witrynie.

Jednym z najlepszych sposobów znajdowania Twojej witryny przez Google podczas indeksowania nowych witryn jest dołączenie mapy witryny. Mapa witryny umożliwia Google i innym wyszukiwarkom informacje o nowych lub zmienionych stronach w Twojej witrynie, oprócz tego Google znajduje również inne linki prowadzące do Twojej witryny jako walidację. Gdy Twoja witryna zostanie rozpoznana przez zwierzchników w Google, będziesz mógł zacząć tworzyć treści zwiększające ruch.

Agencja SEO

Tworzenie treści zajmie trochę czasu, zwłaszcza jeśli nie zlecasz tej pracy bardziej doświadczonym autorom SEO. Oczywiście istnieją inne rodzaje treści, które możesz tworzyć, takie jak filmy lub podcasty, które można również rozważyć w celu wykorzystania ruchu z witryn takich jak YouTube. filmy i tym podobne niekoniecznie będą dla wszystkich „filiżanką herbaty”, ale mogą być odpowiednie dla właściciela małej firmy prowadzącego sklep z kulturą popularną lub podobny. Zanim wyciągniesz aparat lub zaczniesz pisać swój pierwszy post na blogu, pomyśleliśmy, że dobrym pomysłem będzie podkreślenie niektórych głównych czynników, których szukają wyszukiwarki, takie jak Google, zanim udostępnią Ci witrynę.

 • Trafność — jedną z najważniejszych rzeczy, które wyszukiwarka próbuje zrobić, jest sprawienie, by wyniki były dopasowane do zapytania wyszukiwarek.
 • Jakość – publikowanie regularnych pomocnych artykułów lub rodzajów mediów to świetny początek.
 • Doświadczenie – Posiadanie witryny, którą łatwo nawigować, będzie dobrą nogą, jeśli chodzi o to, czy Google polubi Twoją witrynę i czy Twoi potencjalni klienci będą chcieli w ogóle korzystać z Twojej witryny.
 • Kompatybilność – Dni chodzenia do sali komputerowej w celu uruchomienia ogromnego komputera w celu sprawdzenia poczty dobiegły końca. Wiele osób korzysta z internetu na telefonie komórkowym, musisz więc upewnić się, że Twoja witryna jest z nimi zgodna.
 • Linki wewnętrzne – dodanie linków wewnętrznych, takich jak spis treści na początku tego artykułu, ułatwia użytkownikom poruszanie się po witrynie i może prowadzić do wyższych „sygnałów zaufania” w Google.
 • Szybkość witryny – Posiadanie powolnej witryny nie jest tym, czego chcesz, nie jest tym, czego chce Google, a przede wszystkim nie jest tym, czego chcą Twoi klienci.
 • Tagi tytułów opisy meta – chociaż posiadanie metaopisu nie zwiększy Twoich szans na umieszczenie Twojej witryny przez Google w rankingu SERP, zdecydowanie zwiększają szanse potencjalnego użytkownika, który kliknie Twoją witrynę. Metaopis działa w połączeniu z nagłówkiem i powinien być dopasowany do samej treści. Tagi tytułowe są bardziej zwięzłym sposobem na poinformowanie wyszukiwarki i użytkownika zarówno dokładnie, jaka jest treść i zwykle zawiera wybrane słowa kluczowe.