Prosty i wielopłaszczyznowy program do fakturowania i magazynowania!

Prowadząc własny biznes chcielibyśmy zarządzać nim jak najefektywniej, oszczędzając swój czas i pieniądze, jednocześnie maksymalizując zyski. Ogromną część czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na działania inwestycyjne i prorozwojowe tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety obowiązkowym elementem prowadzenia własnej firmy. Wiele obecnie funkcjonujących przedsiębiorców tworzy dokumentację wypisując ręcznie rachunki, WZ, faktury i inne dokumenty.

Niekończące się przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkudziesięciu fakturach miesięcznie zajmuje dużą ilość czasu. Istnieją jednak sposoby, aby tę pracę usprawnić i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z takich sposobów jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag. To niezwykle efektywny, niezawodny i wielopłaszczyznowy program. Działa szybko i bezproblemowo, a oszczędzając czas gwarantuje firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Oferuje przekrojową obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Zasadniczym zadaniem programu jest zmodernizowanie komunikacji w firmie i ułatwienie jakości obsługi klientów. Gwarantuje ono stabilną pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a to wszystko dzięki temu, że jest oparty na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala oszczędzić czas i wykluczyć czynnik błędu ludzkiego. Aby móc w sposób ciągły monitorować i zarządzać za pomocą telefonu komórkowego, program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł obsługujący magazyn umożliwia automatyczne wytwarzanie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym, a także kreowanie etykiet logistycznych i pełną obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag posiada moduł upraszczający współpracę z klientami. Daje możliwość kompleksowej obsługi zamówień odebranych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością projektowania ofert.

Program do faktur z magazynem daje również możliwość dokonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz ustalanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim. Dodatkowo obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP. System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez zamawiającego wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę końcową, dodatkowo tworząc dokument wydania z magazynu. LoMag to naprawdę bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać różnymi rodzajami faktur. Nie tylko samodzielnie definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury to nie zawsze ostateczne zakończenie transakcji. Często zdarza się, że dane transakcji wymagają korekty lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości. Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera aktualne dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego w oparciu o NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w każdym języku, tworzący faktury z LOGO, fotografiami i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Kompletna integracja z innymi modułami LoMag pozwala na stałe kontrolowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych filtrów i wysyłanie danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest niezastąpiony z uwagi na znaczną ilość zalet. Oprócz tych wymienionych wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików XLS, XLSX, TXT, CSV oraz formatowane wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Niezwykle istotna z punktu widzenia obsługi programu jest jego intuicyjność w tworzeniu indywidualnych wydruków dla wszelkich dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych znajdujących się na dysku komputera. LoMag obsługuje także format PDF, automatycznie wysyła dokumenty na email klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie dokumentacji kasowej. Program daje możliwość konfiguracji alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb. Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Sprawi, że firma będzie wydajna i umożliwia zarządzanie dokumentacją za pomocą telefonu komórkowego. Warto zakupić go i wyprzedzić konkurencję.