Parasole reklamowe Schirmmacher.pl sprzedają się nawet w pandemii

Parasole reklamowe, czyli znane od lat gadżety reklamowe dla firm z różnorakich branż, to coś, po czym można by się spodziewać, że przestanie się sprzedawać w czasach koronawirusa. A jednak, okazuje się, że firmy dziś bardziej niż kiedyś, walczą o klientów. Oto historia sukcesu producenta parasoli Schirmmacher.pl.

Producent parasoli reklamowych Schirmmacher.pl

Na początku przedstawmy tego producenta parasoli z nadrukiem logo dla firm. Firma Schirmmacher.pl, którą z resztą znajdziecie na jej stronie internetowej https://schirmmacher.pl/  pojawiła się na polskim rynku zaledwie rok temu, niemniej w Austrii i Niemczech jest już doskonale rozpoznawalna od lat. Została założona w 2014 roku przez Christiana Ströhle w ramach rodzinnej firmy Ströhle GmbH, jednak jej początki sięgają lat 50, kiedy to pradziadek Christiana założył swoją własną, małą fabrykę parasolek i stał się znany w regionie jako „twórca małych dachów”.

Producent parasoli reklamowych

Jego prawnuk, Christian, z powodzeniem wprowadził starą rodzinną firmę z parasolami w erę cyfrową. Dzięki temu, że firma wyspecjalizowała się w produkcji parasoli z nadrukiem cyfrowym, szyje w Europie, a także sprowadza tańsze odpowiedniki z Azji oraz oferuje rozmaite parasole reklamowe duże do kawiarnianych ogródków i małe przeciwdeszczowe od klasycznych przez przezroczyste aż po eko-parasole, to szybko stała się jednym z wiodących dostawców parasoli oraz gastronomicznych namiotów z nadrukiem w regionie DACH.

Parasole reklamowe Schirmmacher.pl zanotowały 30% wzrostu sprzedaży

Pomimo trudnej dla biznesu i branży reklamowej sytuacji koronawirusej, producent parasoli Schirmmacher.pl był w stanie odnotować znaczny wzrost sprzedaży w 2020 roku. 30% w porównaniu do roku poprzedniego to wszak nie mało. Stało się to dzięki bogatemu asortymentowi, liczącemu ponad 2000 pozycji, temu, że można u nich składać zamówienia na małe ilości oraz przede wszystkim, dzięki postawieniu na zaistnienie w Sieci.

Jak mówi właściciel firmy, Christian Ströhle – „Pełne 90% wszystkich naszych klientów przychodzi do nas przez Internet (…) W ten sposób udało nam się wprowadzić na rynek tradycyjny produkt w dzisiejszych czasach”.

Wygodne zamawianie parasoli dla firm przez Internet – oto klucz do sukcesu

A więc, co sprawia, że parasole reklamowe Schirmmacher.pl są tak chętnie kupowane przez Internet? Przede wszystkim właśnie nowoczesny sklep internetowy z parasolami dla biznesu. Każda firma może przejrzeć tam katalog dostępnych parasolek, a także parasoli dużych dla gastronomii, wybrać model, sposób nadruku i od razu sprawdzić cenę całego zamówienia. Co ważne, projektem nadruku zajmuje się sama firma – pomaga wybrać najlepszy sposób na przedstawienie logotypu na parasolach.

Jakie nadruki na parasolach są ostatnio w modzie? Otóż:

  • nadruk logo na zewnętrznej części, na jednym panelu
  • nadruk całopowierzchniowy zdjęcia, które przesłał klient
  • a także nadruk w środku parasola, co jest dodatkową, przykuwającą oko wizualizacją.

Jeśli zastanawiasz się teraz, czy Schirmmacher.pl posiada też polską obsługę Klienta, to odpowiedź jest twierdząca. Swój oddział mają w Poznaniu.