Najlepszy wypoczynek tylko w górach!

Przymierzając się do wakacyjnego urlopu bierzemy zazwyczaj pod uwagę polskie morze, góry albo wyjazd za granicę, jeśli oczywiście pozwalają nam na to fundusze. Jednak nie wszystkie wymienione wyżej miejsca wiążą się z aktywnym wypoczynkiem. Wyjazd nad polskie albo zagraniczne morze to przede wszystkim leżenie na plaży i leniuchowanie. Nie wszyscy jednak preferują taki rodzaj wypoczynku. Ci, którzy wolą aktywne spędzanie czasu wolnego z pewnością wybiorą wyjazd w nasze piękne, polskie góry.

Czeka tam na nich bowiem wiele atrakcji, a co za tym idzie i wrażeń. Mają przede wszystkim do obejrzenia mnóstwo ciekawych miejsc. Oprócz spacerów po górach, mogą zwiedzać zamki, uczestniczyć w spływach kajakowych czy rejsach po znajdujących się tutaj jeziorach. W dodatku są również wyznaczone ciekawe trasy rowerowe. W odpowiednich miejscach można także wypożyczyć potrzebny sprzęt.

Wielką zaletą gór w porównaniu do wczasów nad morzem jest to, że czeka tu na nas mnóstwo atrakcji zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Wyciągi górskie, zjazdy na nartach to tylko niektóre z czekających tutaj atrakcji gdy spadnie pierwszy śnieg.

Jeśli odpowiada Wam właśnie taka forma rekreacji pozostaje jedynie wybrać odpowiedni dom wczasowy. Ośrodek o bardzo wysokim standardzie, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających urlopowiczów to Pensjonat Willa Szarotka. Znajduje się on w miejscowości Kluszkowce. W swojej ofercie posiada pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe w zależności od potrzeb wczasowiczów. Każdy pokój posiada w dodatku własną łazienkę, a na terenie pensjonatu znajduje się także jadalnia.

Ośrodek ten świetnie nadaje się również do organizowania wypoczynku dla dzieci w większych grupach. Mowa tutaj o zielonych szkołach, obozach, koloniach czy kilkudniowych wycieczkach szkolnych. Na terenie pensjonatu znajdują się bowiem boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę oraz plac zabaw. W niewielkiej odległości od ośrodka czekają na nas również do zwiedzania zamki w Nidzicy oraz Czorsztynie. Wiele wrażeń dostarczy nam także rejs po Jeziorze Czartoryskim.

Niezależnie więc od tego w jakim czasie planujecie wypoczynek, Czorsztyn noclegi to zarówno świetne miejsce na wakacyjny wyjazd jak i ferie zimowe.