Mazurski Ośrodek Wypoczynkowy „Helena” – gwarancja niezapomnianych wakacji!

Sezon zimowy kojarzy nam się głównie z urlopem w górach oraz sportami zimowymi. To czas, kiedy prawie każdy marzy o spędzeniu choćby paru dni pośród pięknie ośnieżonych szczytów górskich. Mało jest osób, które myślą w tym okresie o zaplanowaniu sobie letniego wypoczynku. Bardzo często zdarza się, że wraz z nadchodzącymi gorącymi i słonecznymi dniami stwierdzamy, że czas zaplanować letni urlop. Niestety przeważnie okazuje się, że za późno już na spędzenie urlopu w wymarzonym miejscu, ponieważ ci bardziej przewidujący zapewnili już danemu hotelowi czy ośrodkowi wypoczynkowemu komplet rezerwacji.

Po długich i bezowocnych poszukiwaniach miejsc noclegowych w interesującym nas terminie, jesteśmy zmuszeni niestety wziąć to, co zostało. Kończy się to najczęściej urlopem spędzony na codziennych, długich, rodzinnych wędrówkach z miejsca noclegu na plażę, z ekwipunkiem w postaci dmuchanego materaca, wiaderek i foremek dla pociech, leżaka, koca, ręczników, torby z napojami i Bóg wie czym jeszcze. Często podczas urlopu mamy okazję oglądać taki widok, a jeszcze gorzej jeśli sami go przedstawiamy. Trudno nazwać tak spędzony urlop urlopem wypoczynkowym. Jednak nie musi tak być. Jeszcze zimą warto zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić letnie wakacje. Można wtedy nie tylko zarezerwować termin w naprawdę uroczych zakątkach, ale także znając cenę pobytu, zaplanować domowy budżet tak, aby móc skorzystać z różnych dostępnych tam atrakcji. Warto postawić na sprawdzony i wiarygodny ośrodek wypoczynkowy, który posiada szeroką ofertę zarówno dla urlopowiczów pragnących się zrelaksować jak i dla tych preferujących aktywny wypoczynek. Jednym z takich właśnie miejsc jest niewątpliwie mazurski Ośrodek Wczasowy HELENA.

Znajduje się on w bardzo wyjątkowym miejscu nad słynącym z przejrzystości jeziorem Gołdopiwo. Jezioro i jego okolice stanowią strefę ciszy, co umożliwia urlopowiczom prawdziwy odpoczynek wśród urokliwej mazurskiej przyrody. Mazury w odróżnieniu od przeludnionych nadbałtyckich plaż i większych górskich miejscowości, pozwalają odetchnąć i dają wiele możliwości dla osób zdecydowanych na spędzenie tam urlopu. Ośrodek Wczasowy HELENA leży w samym ich sercu – krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Aby zamówić pobyt w tym właśnie miejscu wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce: ośrodek wczasowy Mazury lub ośrodek wypoczynkowy Mazury. Każdy, kto spędzał tam wczasy może polecić go z całą odpowiedzialnością. Na infrastrukturę ośrodka składają się 2 budynki hotelowe, domki letniskowe oraz miejsca umożliwiające aktywny wypoczynek jak choćby boisko do koszykówki, czy plac zabaw dla małych urlopowiczów. W budynkach znajduje się także siłownia, kręgielnia, pokój zabaw dla dzieci,sauna oraz jacuzzi. Ośrodek posiada własną linię brzegową, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz miejsce na grilla i ognisko. Wieczory można przyjemnie spędzić w kawiarni z tarasem widokowym lub sali kominkowej z barkiem. Teren ośrodka to idealne miejsce dla miłośników spacerów. Zadrzewienia, krzewy ozdobne oraz zaciszne altanki z ławeczkami tworzą niezapomniany klimat. Ośrodek Wypoczynkowy HELENA to naprawdę cudowne miejsce, które zapewni prawdziwy wypoczynek wśród przyrody z dala od zgiełku. Każdy na pewno znajdzie tam coś satysfakcjonującego.