Kuchnia Staropolska – Sklep Krakowiacy i Górale

Niezależnie od części Polski w której się urodziłeś i wychowałeś znasz na pewno specyficzną kuchnię Polską, która dla wielu regionów jest bardzo różna – ale wszędzie przepyszna! W górach zachwycamy się serami wędzonymi i kwaśnicą, na śląsku zaś kluskami i roladą – jedno jest pewne i jedno łączy każdą regionalną kuchnię – smak! Nie każdy jednak ma smykałkę do gotowania, co więcej, nie każdy ma niestety na to czas. Czy istnieje jakaś alternatywa do gotowych posiłków zamawianych w restauracji typu fast food, by móc cieszyć się domową, polską, przepyszną kuchnią we własnym domu?

Tak!

Jeśli jechaliście kiedykolwiek Zakopianką, zwróciliście uwagę na przepiękny zajazd, restaurację Krakowiacy i Górale?

To, że na miejscu możemy się wyspać, podziwiać okolicę i świetnie bawić się z rodziną w cudownej, rodzinnej atmosferze to jeszcze nie wszystko czym może poszczycić się zajazd – mianowicie – wielu turystów przyjeżdża tu również dla samej kuchni!

Zamów online z dostawą do domu

Wyroby swojskie, kuchnia Polska – to coś czym może chwalić się restauracja.

Od kilku lat mamy możliwość kosztowania ich potraw będąc w każdym zakątku Polski.

Krakowiacy i Górale otwarli bowiem sklep internetowy, sklep wiejski, gdzie sprzedają swoje naturalne, zdrowe, przepyszne produkty!

http://sklep.krakowiacyigorale.pl

Co nam oferują?

Między innymi:

-Mięsa, wędliny i sery różnego rodzaju

-Słodycze – praliny, tabliczki czekolady, bombonierki

-Przetwory z owoców – rożnego rodzaju konfitury, dżemy itp.

-Sosy i pasty

-Domowe makarony

-Kawę, herbatę

-Zakwasy

-Kiszonki

-Pieczywo i dodatki do niego

-Oleje i oliwy

-Wyroby gotowe

ponad to sklep w swojej ofercie posiada przepiękne zestawy prezentowe, które świetnie sprawdzą się jako upominek dla każdego smakosza – wyśmienitej, domowej, kuchni Polskiej.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji kosztować potraw z tej restauracji – możesz to szybko zmienić i to bez wychodzenia z domu. Odwiedź ich stronę, zamów na co masz ochotę i rozkoszuj się domowymi wyrobami różnego rodzaju! Jeśli jednak byłeś już w zajeździe – choćby przejazdem – i znów chciał byś poczuć smak tamtejszych potraw – masz okazję – w ciągu kilku dni kurier dostarczy do Ciebie zamówienie – niezależnie w jakiej części Polski mieszkasz!