Jakie konta osobiste najchętniej wybierają Polacy

Najchętniej wybierane przez Polaków osobiste konta bankowe

W dzisiejszych czasach chyba każdy dorosły Polak posiada konto w banku. Jest to zdecydowanie wygodniejszy sposób na przechowywanie pieniędzy. Niemalże w każdym banku możemy założyć specjalne lokaty oszczędnościowe, które spowodują, że na naszym koncie odkładać się będą dodatkowe pieniądze. Dzięki osobistemu kontu bankowemu możemy bez wychodzenia z domu dokonywać przelewów, także zagranicznych. Coraz częściej zauważyć możemy, że młodzież również posiada konto w banku. Wszystko uzależnione jest od ofert, jakie bank proponuje nam w danym momencie. Jednak pojawia się pytanie, jakie najchętniej osobiste konta bankowe wybierają Polacy?

Lider – PKO BP – Konto bez granic

Jest to najchętniej wybierane konto osobiste wśród Polaków. Bank PKO Polacy wybierają bardzo często ze względu na różne promocje i udogodnienia. Konto bez granic to propozycja banku, gdzie będziesz miał wiele możliwości. Po pierwsze, jeżeli zdecydujesz się na otwarcie tego konta, jedyną opłatą jakiej będziesz musiał dokonywać to 17,90 zł. Dokonując tej wpłaty co miesiąc możesz liczyć na to, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie będą darmowe. Przelewy za 0 złotych będziesz mógł wykonywać na terenie całego kraju, także do innych banków przez Internet lub telefon komórkowy. Darmowa będzie również karta do konta oraz wykonywanie stałych zleceń, czy poleceń zapłaty.

Drugie miejsce – mBank – eKonto Standard

Konto to założyć możesz z pomocą kuriera, który dostarczy twoją umowę do placówki banku, bądź osobiście w oddziale. Konto to jest niezwykle atrakcyjne, ponieważ wszystko mamy za darmo. Nie będziemy musieli umieszczać opłaty za otwarcie i prowadzenie konta osobistego. Jeżeli zechcemy wypłacić ponad 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet również będziemy mieli to w wersji darmowej. Nie musisz płacić za przelewy internetowe, płatności aplikacją BLIK oraz za kartę do bankomatu, jeżeli dokonasz w miesiącu 4 transakcji.

Trzecie miejsce, jednak dalej na podium – Bank Millenium – Konto 360 °

Jest to absolutny hit w banku Millenium. Otwierając konto możesz zyskać nawet 360 zł. Konto to ma wiele zalet i korzyści. Jest nowoczesne i funkcjonalne. Korzystaj z niego tak jak Ci wygodniej. Dostęp możesz mieć przez Internet, w telefonie, poprzez infolinię lub tradycyjnie w oddziale banku. Wybierając to konto nie płacisz za nic. Wszystkie twoje przelewy krajowe nie zostaną obciążone prowizją. Wypłacaj pieniądze ze wszystkich bankomatów za 0 zł. Za otwarcie i prowadzenie konta również nie zostaniesz poproszony o dokonanie wpłaty. Twoje zlecenia stałe wykonywane będą całkiem za darmo. Wybierając to konto możesz płacić tradycyjnie, telefonem a nawet za pomocą BLIKA. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź jeden z oddziałów banku lub sprawdź na stronie internetowej.