Galskór – producent eleganckich toreb, aktówek i teczek na laptopa

Torebka od kilku wieków stanowi nieodłączny atrybut każdej kobiety. Pierwsze torebki powstały na przełomie XVII i XVIII wieku. Na początku przybierały one formę sakiewki lub woreczka, następnie torebki haftowanej, skórzanej, codziennej i podróżnej. Torebki miały posiadać przede wszystkim wartość użytkową,  jednak w miarę upływu czasu stawały się także modnym dodatkiem, który szedł w parze z najnowszymi trendami. Nie uległo to zmianie do dziś, gdyż torebki wciąż towarzyszą współczesnym kobietom i w zależności od panującej mody zmienia się tylko ich styl i zawartość. Są tacy, którzy uważają, że zaglądając do damskiej torebki zagląda się do kobiecej duszy. Jest w tym trochę prawdy, gdyż w ich wnętrzach kobiety noszą średnio 3 kilogramy najróżniejszych drobiazgów. Oczywiście obowiązkowo znajdziemy tam portfel, klucze, dokumenty, kosmetyczkę i telefon komórkowy. Bardziej przezorne Panie noszą także rajstopy, igłę i nitkę, perfumy, notes, gumy do żucia czy parasolkę.  W torebkach bardziej sentymentalnych kobiet można znaleźć np. kasztany, stare bilety do kina, ulubiony breloczek-maskotkę, zdjęcia, i różne drobne pamiątki. Kobiety bardziej praktyczne są zwolenniczkami większych toreb, które mogą zmieścić wszystkie rzeczy, mogące się ewentualnie przydać. Panie bardziej spontaniczne i energiczne decydują się zwykle na małe torebki i wrzucają do nich naprędce kilka niezbędnych rzeczy.


Niezależnie od naszych upodobań każda z Pań posiada co najmniej kilka torebek i każda uważa, że ma ich zdecydowanie zbyt mało. Poszukując torebki kobiety szukają przeważnie czegoś eleganckiego, wyjątkowego i praktycznego. W ostatnim czasie prawdziwym hitem są torebki filcowe z kolekcji Felt&Color. To niezwykłe połączenie prostoty filcu z kolorowymi dodatkami z materiału, stanowiące bardzo nowoczesny i elegancki design. Każda torba filcowa jest wykonana z wysokogatunkowego, miękkiego szarego filcu, będącego produktem ekologicznym. Efekt dopełniają delikatne zdobienia z kolorowego materiału, w aż 9 kolorach do wyboru. W skład kolekcji, poza torebkami damskimi, wchodzą filcowe torby sportowe, torby na laptopa (oczywiście z filcu) a także filcowe dodatki jak np. filcowy portfel, filcowa kosmetyczka czy wizytownik. Należałoby zwrócić uwagę, że wszystkie elementy kolekcji są produkowane w Polsce i wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania.
Nie każda z Pań jednak jest zwolenniczką nowoczesnych toreb filcowych. Wiele kobiet to miłośniczki torebek skórzanych, które poszukują klasycznych i eleganckich form. Zatrzymując się przy torbach ze skóry należy pamiętać o płci męskiej. Duże grono Panów ze względów zawodowych korzysta z aktówek , teczek, toreb na laptopy i raportówek. Bardzo ciekawą ofertę wyrobów ze skóry, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn posiadają dwie firmy: Galskór i Cartello. Wszystkie wyroby firmy Galskór produkowane są w Polsce, z niesamowitą dbałością o detale. W ofercie firmy Galskór znajdziemy między innymi: torby i teczki skórzane damskie i męskie, piórniki skórzane, raportówki skórzane i kosmetyczki skórzane. Skórzane wyroby firmy cieszą się ogromnym zainteresowaniem pośród klientów w najróżniejszym wieku. Galskór jest także producentem skórzanych toreb lekarskich. Ich torby lekarskie od lat służą lekarzom, pielęgniarkom i innym pracownikom medycznym, ale nie tylko, ponieważ ich ponadczasowy wygląd sprawia, że wspaniale sprawdzą się także w innych zawodach oraz na co dzień. W ofercie oprócz skórzanych toreb lekarskich firma posiada także receptownik (skórzane etui na recepty) oraz skórzane etui na stetoskop.
Wszystkie wyroby firmy Cartello także produkowane są w Polsce przez najbardziej doświadczone szwalnie. Skóra pochodzi z włoskich oraz z polskich garbarni. Firma nieustannie dokłada starań aby jakość produktów, z których jest znana, była jej największym atutem. Czołowym produktem firmy jest bardzo popularna aktówka skórzana oraz świetne jakościowo paski skórzane i parciane.


Torebka jest bezsprzecznie atrybutem kobiecości. Powinna być ona nie tylko modna i elegancka, ale także praktyczna.  Wybór odpowiedniej torebki dla części kobiet  to niełatwe wyzwanie, mają one bowiem spore trudności z dopasowaniem torebki do stylizacji czy osobowości. W dobraniu odpowiedniej torebki należałoby przede wszystkim zapomnieć o przestarzałej zasadzie, że powinna być dobrana do koloru butów.  Kobiety, które nie potrafią się przełamać i dobrać torby w całkiem innym kolorze, mogą sprawić sobie o ton jaśniejszą lub ciemniejszą od koloru butów.  Panie, które chcą się wyróżniać i decydują się na zakup oryginalnej torby w żywym kolorze mają szansę wykorzystać ją jako ciekawy akcent, który ożywi cała stylizację. Osoby mające doświadczenie oraz zmysł modowy mogą uczynić z torebki najciekawszy element ubioru. Te Panie, którym brakuje pewności siebie, powinny raczej zdecydować się na uniwersalne rozwiązania, kupując torebkę pasującą do kolorystyki odzieży. Uniwersalna torebka nie musi mieć wyłącznie czarnego koloru. Bardzo dobrze sprawdzają się beże, czy szarości. Jeśli preferujesz wzory i dodatki w ubiorze, wybieraj raczej skromne torby w stonowanych kolorach. Jeśli lubisz skromny styl warto postawić na odrobinę ekstrawagancji w wyborze torebki. Bez względu na to, jakiej torebki szukamy warto  zdecydować się na na produkty eleganckie, najwyższej jakości i od sprawdzonych polskich producentów.