Środki zapachowe do czyszczenia

Firma Cleantec działa na rynku polskim od 2008 roku, a ich głównym zajęciem jest dystrybucja nowoczesnych rozwiązań, najlepszych jakościowo produktów, które mają usprawnić pracę porządkowe. Firma współpracuje z renomowanymi producentami takimi jak: Pollet, Hydrachim, Fiorentini, Vikan, Decitex czy Intermop.  To dzięki tak starannie dobranym kompanom jest w stanie oferować tak urozmaicony asortyment, który trafia do szkół, instytucji, firm sprzątających, a także gospodarstw domowych. Klienci mogą cieszyć się komfortowym i szybkim sprzątaniem. Zastosowanie zapachowych środków czyszczących sprawia, że w pomieszczeniach zachowana jest czystość i higiena. Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, w których ciężko usunąć uporczliwy zapach oraz zabrudzenia. W odpowiedzi na to firma proponuje różnego rodzaju detergenty, których skład błyskawicznie poradzi sobie z każdym problemem. W asortymencie Cleantec znaleźć można między innymi następujące produkty:

  • Jedor 3D – środek dezynfekujący o silnym działaniu czyszczącym. Przeznaczony do ogólnego użytku. W składzie posiada substancje zapachowe, które utrzymują się w powietrzu przez kolejnych kilka godzin od jego zastosowania. Został wyposażony w specjalną nakrętkę dozującą ułatwiającą mieszanie płynu z wodą
  • Jedor 2D – świetnie sprawdza się w przypadku usuwania plam i zabrudzeń ze ścian, podłóg oraz pomieszczeń sanitarnych, gdzie wymagana jest całkowita sterylność. Po użyciu można cieszyć się przyjemnym zapachem przez długi czas. Klienci mają do wyboru szeroką gamę zapachową
  • Poldor Plus Fresch – środek przeznaczony do dezynfekcji materiałów takich jak plastik, akryl oraz urządzenia biurowe. Świetnie radzi sobie także z usuwaniem brudu z podłóg. Wykorzystanie perfumowego składu sprawia, że dedykowany jest także do porządkowania toalet. Mentolowy aromat utrzymuje się przez cały dzień.

Te wszystkie środki zapachowe do czyszczenia sprawiają, że w pomieszczeniach panuje porządek i miły zapach. Poza walorami aromatycznymi spełniają także surowe kryteria dotyczące usuwania plam i zanieczyszczeń. Klienci mogą swobodnie wybrać pojemność adekwatną do zapotrzebowania. Firma daje możliwość zapoznania się z ofertą poprzez stronę internetową – https://cleantec.com.pl/zapachowe-srodki-czyszczace-c-1_71.html. Tutaj odbiorcy znajdą wszystkie niezbędne informacje dotyczące środków zapachowych.