Nowoczesne i tradycyjne meble kuchenne

Funkcjonalność, jakość, design… meble kuchenne na wymiar niemieckiej firmy HÄCKER charakteryzują się nimi bez wątpienia. Mnogość rozwiązań, nowoczesne systemy, ułatwiające codzienne funkcjonowanie oraz precyzja wykonania wyróżniają zabudowę kuchenną niemieckiej marki. Przedstawicielem oraz oficjalnym dystrybutorem HÄCKER w Polsce jest  http://p3studio.pl/. Projektowanie kuchni Gdańsk i okolice odbywa się na najwyższym poziomie. Kuchnie, dostępne w ofercie stanowią najwyższej jakości meble, wyróżniające się stylowością oraz nowoczesnym designem. Dla miłośników stylu klasycznego przygotowano meble kuchenne na wymiar Trójmiasto w wersjach z frontami tradycyjnymi.

Nowoczesne systemy, organizujące kuchenną przestrzeń

W meblach kuchennych HÄCKER wszystko ma swoje miejsce. System organizacji przestrzeni w szufladach – MOVE posiada perfekcyjnie przemyślaną koncepcję, która znakomicie wpasowuje się w przestrzeń szuflady dowolnej szerokości. Drewno, z którego są wykonane elementy, jest niezwykle praktycznym materiałem, nie tylko funkcjonalnym, ale i gustownym. HÄCKER to przemyślane, zweryfikowane systemy otwierania szafek, wśród których na uwagę zasługuje mechanizm składanych drzwi szafek górnych lub dzielone fronty również w szafkach wiszących. W dowolny sposób można modyfikować zestawienia frontów z przeszkleniami, tworząc aranżacje kuchni Gdańsk według własnego pomysłu.

P3 Studio – dla wymagających klientów

Realizacje P3 Studio to przede wszystkim kuchnie na wymiar Gdańsk, łącznie z blatami i sprzętem AGD najwyższej jakości. Firma, poza dystrybucją kuchni do zabudowy niemieckiego producenta, zajmuje się projektowaniem, aranżacją kuchni, wykonywaniem mebli łazienkowych na wymiar oraz usługami remontowymi. Nowoczesne technologie, stosowane przez P3 Studio wyróżniają się funkcjonalnością. Dzięki ograniczeniu stosowania formaldechydów w drewnianych elementach, meble HÄCKER wprowadzają nowe standardy. Technologia Water-resist-PUResist stosowana jest przy wykończeniach krawędzi mebli. System Silent – MOVE został hitem dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu przykrycia wysuwanym blatem o grubości 12 cm kuchenki oraz zlewozmywaka. Wysunięty blat prezentuje się, jakby został zawieszony w powietrzu. Propozycje P3 Studio to oferta, skierowana dla klientów, ceniących najwyższą jakość.